سال جهش تولید با مشارکت مردم
امروز یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ ۱۵:۳۲
 

اخبار

بصیرت روز عبور از فتنه ها و خط بطلانی بر اندیشه های دشمنان انقلاب اسلامی ایران بود.

رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت آبادان در پیامی نهم دی ماه سالروز حماسه ملت ایران در مقابله با دسیسه های دشمنان خارجی و استکبار جهانی را گرامی داشت.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بهداشت ودرمان صنعت نفت آبادان  ؛ متن پیام دکتر نصراله حسونی بحرینی به شرح ذیل می باشد:

حماسه 9 دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد. روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم الله و ماندگار شد.

در این روز ماندگار و تاریخی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، حماسه ای دیگر آفرید و دشمنان خدا و دینش را مأیوس و ناامید ساخت و قلب امام زمان (عج) و نائب بر حقش حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(دامت برکاته) را شاد ساخت.

ما در بهداشت و درمان صنعت نفت آبادان ضمن گرامیداشت این روز باشکوه بار دیگر با آرمان های امام راحل و مقام معظم رهبری تجدید میثاق می نماییم .

اینجانب درگرامی داشت سالروز این حماسه عظیم تاریخی و انقلابی، این روز مهم که نقطه عطفی در تاریخ کشور است یک بار دیگر پیمان خود را با شهدا ، امام شهدا و مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) اعلام داشته و سربلندی  نظام الهی را از خداوند متعال خواستاریم.

 

۹ دی ۱۴۰۲ ۰۷:۴۵
تعداد بازدید : ۱۱۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید