سال جهش تولید با مشارکت مردم
امروز یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ ۱۱:۳۵
 

اخبار

بخش دوم کرونا بیمارستان نفت آبادان راه اندازی شد

رییس بهداشت و درمان صنعت نفت آبادان گفت : با تکمیل ظرفیت بخش یک کرونا بیمارستان ، با تشکیل کمیته مدیریت بحران و بررسی وضعیت موجود در منطقه، در جهت حفظ آمادگی و ارائه خدمات با توجه به همکاری 8 ماهه گذشته با دانشکده علوم پزشکی آبادان، اقدام به بازگشایی بخش 2 کرونا بیمارستان جهت بیماران مبتلا به کووید 19 کرده ایم

دکتر نصراله حسونی بحرینی با اشاره به اینکه بیمارستان صنعت نفت آبادان جز بیمارستان معین منطقه است، گفت : علاوه بر ارائه خدمات به بیماران کرونایی همگام با بیمارستان های دانشگاهی منطقه ، ارائه خدمات بهداشتی و درمانی و پشتیبانی از کارکنان صنعت و خانواده هایشان را هم بعهده داریم  .
دکتر بحرینی  با تاکید بر اینکه میزان ابتلا کارکنان بیمارستان صنعت نفت آبادان نسبت به جامعه آماری منطقه و  کشور پایین بوده  گفت : در تهیه امکانات حفاظتی کارکنان با حمایت های ستاد سازمان هیچ محدودیتی نداریم .
رییس بهداشت و درمان صنعت نفت آبادان تصریح کرد: برای پذیرش بیماران کرونایی شرکتی و غیر شرکتی از اسفندماه آماده بودیم ، از اردیبهشت تا تیرماه امسال  حدود 50 تخت بستری در اختیار بیماران کرونایی قرار گرفت که بیش از 50 درصد مراجعه کنندگان بیماران بومی منطقه بودند.
وی افزود : در موج دوم کرونا با توجه به افزایش میزان مراجعات و شیوع بیماری بخش دوم با ظرفیت 20  تخت در کنار بخش یک کووید 19 و ICU فعال شد و خوشبختانه میزان فوتی ها نسبت به آمار کشوری خیلی پایین تر بود.
دکتر بحرینی خاطر نشان کرد : با شیوع موج سوم و افزایش میزان مراجعات ، با تشکیل کمیته مدیریت بحران و بررسی وضعیت موجود در منطقه، بخش دوم کرونا بیمارستان نفت آبادان مجدد راه اندازی و تجهیزات لازم هم تهیه شد تا بتوانیم بهترین خدمات را به جمعیت تحت پوشش و مردم بومی منطقه ارائه دهیم.
رییس بهداشت و درمان صنعت نفت اظهار داشت  : خوشبختانه میزان ابتلا کارکنان پالایشگاه نسبت به جامعه آماری دیگر مجموعه ها پایین بوده و  امیدوارم با رعایت پروتکل های بهداشتی که مهمترین آن زدن ماسک و  شستشو دست ها است از شیوع این بیماری جلوگیری کنیم.

18
 04

۲۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۴:۳۹
تعداد بازدید : ۱,۳۰۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید