سال جهش تولید
امروز شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰
 

اخبار

ارتقا سطح آگاهی مادران بارداردرشرایط کووید19 در بهداشت ودرمان صنعت نفت آبادان

مسئول سلامت خانواده مرکز گفت: آموزش های انجام شده در منطقه بصورت حضوری و غیرحضور در همه مراکزبهداشتی درمانی تحت پوشش انجام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی بهداشت ودرمان صنعت نفت آبادان-  روشنک عالی محمد مسئول سلامت خانواده بهداشت ودرمان صنعت نفت آبادان  اقدامات انجام شده بمناسبت ارتقا آگاهی بانوان باردار در شرایط کووید19، را در گفتگو با روابط عمومی گفت:  بر اساس برنامه ریزی های انجام شده کلیه آموزش ها و مراقبت های لازم در این خصوص بصورت حضوری و غیرحضوری اجرا گردید. در این برنامه کلیه مراکز بهداشتی درمانی تحت پوشش مشارکت داشتند که اقدامات لازم در رابطه با حساس سازی، ایجاد آگاهی در جمعیت باردار، پس از زایمان و شیرده، با برگزاری کلاس های آموزشی آنلاین، که از طریق 2 گروه واتساپی بارداران سالم و مادران شیرده برگزار گردید.همچنین مشاوره های حضوری به مادران باردار و پیش از بارداری که بصورت حضوری مراجعه نموده بودند، ارائه گردید.

روشنک عالی محمد ادامه داد: هدف کلی ما از این اقدامات آموزشی، کاهش مرگ و میر در اثر عوارض بارداری، زایمان و بیماری کرونا، مراقبت از خود مادران در شرایط همه گیری کرونا بود و گروه هدف نیز مادران باردار، زایمان کرده و شیرده بوده است. 

 

بهداشت خانواده
عالی محمدبهداشت خانوادهبهداشت خانوادهپوستر

۳ اسفند ۱۳۹۹ ۱۳:۱۲
تعداد بازدید : ۶۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید